Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17029
Stary 18.10.2011, 15:08
Chodzi mi o to że ten Garguła łatwiej by przeszedł.Zdecydowanie bezpieczniej dla sędziego gwizdnąć jakąś symulkę czy lekkie dotknięcie grajka w polu karnym, niż faul na bramkarzu - który wcale nie był jakiś duży ale był widoczny, liniowy tez powinien widzieć.

O to mi tylko chodzi a nie o to że Garguła był w 100% faulowany bo szczerze, tego po prostu nie widziałem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując