|
Chodzi mi o to że ten Garguła łatwiej by przeszedł.Zdecydowanie bezpieczniej dla sędziego gwizdnąć jakąś symulkę czy lekkie dotknięcie grajka w polu karnym, niż faul na bramkarzu - który wcale nie był jakiś duży ale był widoczny, liniowy tez powinien widzieć.
O to mi tylko chodzi a nie o to że Garguła był w 100% faulowany bo szczerze, tego po prostu nie widziałem.
|