1q2 napisał(a):

|
jeśli chodzi o nasz mecz to wcześniej był Garguła gdzie spokojnie mógł gwizdnąć(gdyby 'kręcił' to by gwizdnął) i
|
eh
wy naprawde ztym faulem Garguły ?
masz gdzieś jakies filmik, bo jak to widziałem na meczu to bardziej smiać mi sie chciało z Guły niż z sędziego.
p.s. Garguła w kazdej akcji w której go ktoś dotknie, muśnie od razu leży. Panie Łukasz, nie idź Pan tą drogą.