Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17028
Stary 18.10.2011, 15:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
jeśli chodzi o nasz mecz to wcześniej był Garguła gdzie spokojnie mógł gwizdnąć(gdyby 'kręcił' to by gwizdnął) i
eh

wy naprawde ztym faulem Garguły ?
masz gdzieś jakies filmik, bo jak to widziałem na meczu to bardziej smiać mi sie chciało z Guły niż z sędziego.
p.s. Garguła w kazdej akcji w której go ktoś dotknie, muśnie od razu leży. Panie Łukasz, nie idź Pan tą drogą.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.10.2011 o godz. 15:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując