Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8256
Stary 18.10.2011, 14:58
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Za typowy faul taktyczny w europejskich pucharach, to można z miejsca dostać czerwoną kartkę (co innego w polskiej lidze)... Tak więc, to chyba nie jest dobry pomysł
Tacy surowi są arbitrzy w pucharach? szczerze to nie przypominam sobie meczu gdzie zawodnik fauluje albo przytrzymuje za koszulke w środku pola i dostaje czerwień( nie mam na myśli typowego faulu na czerwień)

Martwi mnie ,że Sobolewski nie zagra liczyłem ,że jest oszczędzany na czwartkowy mecz a tu kontuzja poważniejsza.
Odpowiedz cytując