Tominho napisał(a):

Za typowy faul taktyczny w europejskich pucharach, to można z miejsca dostać czerwoną kartkę (co innego w polskiej lidze)... Tak więc, to chyba nie jest dobry pomysł
|
Tacy surowi są arbitrzy w pucharach? szczerze to nie przypominam sobie meczu gdzie zawodnik fauluje albo przytrzymuje za koszulke w środku pola i dostaje czerwień( nie mam na myśli typowego faulu na czerwień)
Martwi mnie ,że Sobolewski nie zagra liczyłem ,że jest oszczędzany na czwartkowy mecz a tu kontuzja poważniejsza.