Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6319
Stary 18.10.2011, 14:46
No to się Maaskant zreflektował - wolę trenera, który nawet jeśli palnie gafę to się poprawi niż pajaca, który "dla dobra drużyny" gada głupoty i kompromituje siebie i klub.
Podobnie jak sędzia, choć tu konsekwencje są znacznie poważniejsze.
Teraz można powiedzieć, że trener bywa nieuważny ale na szczęście już nie można, że ślepy i łgarz
Odpowiedz cytując