borys napisał(a):

Czyli najwcześniej na Górnika, najpóżniej na Śląsk. Derby ominie.
4-6 tygodni to dlugo, co to za kontuzja?
|
Dokładnie, co to za kontuzja? Może jakieś szczegóły by napisali. Peknięcie? Zlamanie? Czy zwykłe potłuczenie? Jeszcze niedawno pisali, że wróci wcześniej niż się spodziewano a teraz mowa o 6 tygodniach. Dziwne.