Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15048
Stary 18.10.2011, 14:33
borys napisał(a):Wyświetl post
Czyli najwcześniej na Górnika, najpóżniej na Śląsk. Derby ominie.

4-6 tygodni to dlugo, co to za kontuzja?
Dokładnie, co to za kontuzja? Może jakieś szczegóły by napisali. Peknięcie? Zlamanie? Czy zwykłe potłuczenie? Jeszcze niedawno pisali, że wróci wcześniej niż się spodziewano a teraz mowa o 6 tygodniach. Dziwne.
Odpowiedz cytując