jacula napisał(a):

|
wszystkie te szroty z CHolandi Maskant powinnien je zabrać już dość kompromitacji?mamy ,mają wszystko głeboko w d...e tylko kasa jest dla nich ważna zarabiają 2 razy tyle co nasi Polacy za spacerki na meczach...
|
WTF? Zapisze w sobie w moim kajeciku obok Żymu i Lądynu. Takie kwiatki też widziałem

pozdro
Jak myslicie Maaskant zagra Genkovem i Bitonem? Mógły ustawić za nimi Gargułę Ilieva i Nuneza. Byłoby ok dla mnie.