Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.10.2011, 14:25
jacula napisał(a):Wyświetl post
wszystkie te szroty z CHolandi Maskant powinnien je zabrać już dość kompromitacji?mamy ,mają wszystko głeboko w d...e tylko kasa jest dla nich ważna zarabiają 2 razy tyle co nasi Polacy za spacerki na meczach...
WTF? Zapisze w sobie w moim kajeciku obok Żymu i Lądynu. Takie kwiatki też widziałem pozdro

Jak myslicie Maaskant zagra Genkovem i Bitonem? Mógły ustawić za nimi Gargułę Ilieva i Nuneza. Byłoby ok dla mnie.
Odpowiedz cytując