|
Ja bym uważał na ten Apoel - Szachtar ich strasznie zgniótł , momentami to wyglądało jak nasz mecz na Cyprze, ale faktycznie kurs na Porto jest tak mizerny że jeśli już to X2 - ja bym jednak ten mecz odpuścił.
Sam nie gram od jakiegoś czasu ale gdym grał to dziś zastanowił bym się nad AIK - Vaxjo 1.
|