Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 18.10.2011, 14:03
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
teraz trendy jest:

"obojętnie w jakim stylu, byle by wygrać" "obojetne jak, 3pkt muszą być"

Prześledz - w każdym temacie taki tekst jest, oczywiście w tym też już jest

Co z tego ze gramy z timem którego najlepsi(!) zawodnicy nie załapali by sie u nas nawet na ławke. Rozumiecie? Najlepsi ich gracze nie załapali by się do naszej 18stki meczowej (!)


edit

a TU TEN POSTY
Ponieważ od wielu tygodni nasza gra jest nieustannym, pięknym, efektownym i efektywnym spektaklem zapierającym dech w piersiach kibiców piłki nożnej uważam, że rozwalimy drużynę biednego beniaminka ekstraklasy ŁKS 5-0, a co najmniej 3-0. Tak... może być tylko 3-0 bo w czwartek gramy mecz z całkiem niezłą drużyną Fulham i to może nas kosztować trochę sił.
------------------
Można pisać takie pierdoły jak te powyżej tylko, że nasza rzeczywistość trochę skrzeczy i nie daje gwarancji na nic. Nie powtarzaj jak papuga że ich najlepsi są gorsi niż nasza ława itp. Zdrowy Szałachowski czy Łukasiewicz nie są gorsi od naszych graczy pierwszej 11 na konkretnych pozycjach. Gramy tak, że patrzenie na kogokolwiek przed meczem z góry jest naprawdę nieuzasadnione. Pełna koncentracja, zaangażowanie, wiara w siebie i szacunek dla rywala w każdym meczu. Lekceważenie każdego przeciwnika grozi katastrofą.
Ale oczywiście oby w tą niedzielę i w każdym następnym meczu wyszło na Twoje.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2011 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując