Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 18.10.2011, 14:03
wszystkie te szroty z Holandi Maskant powinnien je zabrać już dość kompromitacji?mamy ,mają wszystko głeboko w d...e tylko kasa jest dla nich ważna zarabiają 2 razy tyle co nasi Polacy za spacerki na meczach...
Ostatnio edytowane przez jacula : 19.10.2011 o godz. 05:28.
Odpowiedz cytując