Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Pareiko
Jovanovic Czekaj Chavez Paljic
Sobol
Kiro Guła Brud Iliev
Genkov
|
Jeśli zagramy tylko jednym napastnikiem to będzie to raczej Dudu. Raz, że strzela bramki (sam entuzjastą wielkim jego gry nie jestem), a dwa - bądź co bądź Genkov dopiero po kontuzji i może trudów 90 minut przepychania się z 2 obrońcami nie wytrzymać. Trener pewnie wolałby zachować zmianę na kogoś ze środka pola, czy boków. Chociaż sam najchętniej widziałbym w ataku dwóch zawodników...