Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.10.2011, 13:11
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Jovanovic Czekaj Chavez Paljic
Sobol
Kiro Guła Brud Iliev
Genkov
Jeśli zagramy tylko jednym napastnikiem to będzie to raczej Dudu. Raz, że strzela bramki (sam entuzjastą wielkim jego gry nie jestem), a dwa - bądź co bądź Genkov dopiero po kontuzji i może trudów 90 minut przepychania się z 2 obrońcami nie wytrzymać. Trener pewnie wolałby zachować zmianę na kogoś ze środka pola, czy boków. Chociaż sam najchętniej widziałbym w ataku dwóch zawodników...
Odpowiedz cytując