Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Ale jakim Fulham? Przeciez dyskutujemy o ŁKSie !
w ŁKSie niema Grygery, Riise, Duffa, Ruiza czy Zamory.
W ŁKSie straszą atakiem złożonym z 33 i 36 latków którzy dobijają do emerytury
|
Napisałem np czyli na przykład Fulham,no ale nawet ten Łks to ryzyko jak zagrają źle i stracimy pkt na Łks to będzie nie dobrze dla tego lepiej ich wsadzić przy korzystnym wyniku na np ostatnie 20-30 minut i wtedy niech się pokażą
Wiadomo zawsze można zaryzykować od 1 minuty z nimi ale czy jest to warte tylko dla tego żeby uświadomić mediom że Czekaj i Brud też grać potrafią