Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 18.10.2011, 13:07
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Ale jakim Fulham? Przeciez dyskutujemy o ŁKSie !
w ŁKSie niema Grygery, Riise, Duffa, Ruiza czy Zamory.
W ŁKSie straszą atakiem złożonym z 33 i 36 latków którzy dobijają do emerytury
Napisałem np czyli na przykład Fulham,no ale nawet ten Łks to ryzyko jak zagrają źle i stracimy pkt na Łks to będzie nie dobrze dla tego lepiej ich wsadzić przy korzystnym wyniku na np ostatnie 20-30 minut i wtedy niech się pokażą

Wiadomo zawsze można zaryzykować od 1 minuty z nimi ale czy jest to warte tylko dla tego żeby uświadomić mediom że Czekaj i Brud też grać potrafią
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując