Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Pareiko
Jovanovic Czekaj Chavez Paljic
Sobol
Kiro Guła Brud Iliev
Genkov
Ja bym zagrał tak.
Panie trenerze zamknij nam Pan usta z Czekajem i Brudem i pokaż nam jacy są słabi.
Melikson dalej na wakacjach więc Guła ma kolejną szanse.
Biton niech gra z Fulham (zasłużył swoimi bramkami) a TSWetan niech zagra ze słabiutkim ŁKSem, może coś ustrzeli.
Tak jak już mówiłem, wszystkie mecze do końca rundy (za wyjątkiem meczu z WKSem) powinniśmy wygrać z Krzostką na ławce.
Tymon nie mamy pewności, ale pora byśmy się przekonali.Właśnie teraz, gdy Jaliens gra taką padline
Maaskant może zamknąć usta krytyce z trybun, więc niech to zrobi, wystawi Czekaja i pokaże że Michał jest 100 razy słabszy od Jaliensa - wtedy nikt nie bedzie sie domagał wpuszczania na boisko Czekaja.
|
Tak tylko jak on ich wystawi np z Fulham i oni zagrają fatalnie to cała fala idzie na Maskanta,według mnie Czekaj i Brud powinni dostawać szanse tylko przy korzystnym wyniku inaczej na siłę bym ich nie dał,rozumiem że Jaliens gra padlinę jak to nazwałeś ale czy Brud bez ogrania w ekstraklasie zagra lepiej?dogada się z Chavezem czy innym zagranicznym obrońcą

To są te pytania więc Maskant nie ma łatwo