Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.10.2011, 12:49
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko
Jovanovic Czekaj Chavez Paljic
Sobol
Kiro Guła Brud Iliev
Genkov

Ja bym zagrał tak.
Panie trenerze zamknij nam Pan usta z Czekajem i Brudem i pokaż nam jacy są słabi.
Melikson dalej na wakacjach więc Guła ma kolejną szanse.
Biton niech gra z Fulham (zasłużył swoimi bramkami) a TSWetan niech zagra ze słabiutkim ŁKSem, może coś ustrzeli.

Tak jak już mówiłem, wszystkie mecze do końca rundy (za wyjątkiem meczu z WKSem) powinniśmy wygrać z Krzostką na ławce.



Tymon nie mamy pewności, ale pora byśmy się przekonali.Właśnie teraz, gdy Jaliens gra taką padline
Maaskant może zamknąć usta krytyce z trybun, więc niech to zrobi, wystawi Czekaja i pokaże że Michał jest 100 razy słabszy od Jaliensa - wtedy nikt nie bedzie sie domagał wpuszczania na boisko Czekaja.
Tak tylko jak on ich wystawi np z Fulham i oni zagrają fatalnie to cała fala idzie na Maskanta,według mnie Czekaj i Brud powinni dostawać szanse tylko przy korzystnym wyniku inaczej na siłę bym ich nie dał,rozumiem że Jaliens gra padlinę jak to nazwałeś ale czy Brud bez ogrania w ekstraklasie zagra lepiej?dogada się z Chavezem czy innym zagranicznym obrońcą To są te pytania więc Maskant nie ma łatwo
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.10.2011 o godz. 12:51.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując