|
Jestem pewny że wygramy,widać co się dzieje na forum media robią nagonkę na Maskanta a kibice się słuchają.
Nie wiem czy Maskant zasługuje na taką krytykę strata do lidera jest minimalna,styl Wisły jest faktycznie bardzo nie ciekawy ale też zobaczmy ilu graczy ostatnio nie gra Mały,Melikson,Sobol,Genkov to oni ciągnęli nas do Mistrzostwa w zeszłym sezonie.Nie oczekujcie cudów od Holendrów bo my nie kupujemy graczy z wysokiej czy średniej pólki,moim zdaniem nasze szanse na Mistrzostwo nadal są największe ze wszystkich drużyn.Ja ze swojej strony nie mam zamiaru panikować Wisła być może nie gra ładnie dla oka ale na to jest jeszcze czas,przede wszystkim wynik a co do polaków w składzie skąd ta pewność że są lepsi niż doświadczony Jaliens
Co do meczu z Łks przewiduje 2-0 dla Wisły
Na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy,nawet na ławce są lepsi,gadanie że Wisła gra tylko indywidualnościami jest sporą przesadą
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 18.10.2011 o godz. 12:38.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|