JrQ- napisał(a):

ostatnio pojechalismy ich 0-4, teraz sa jeszcze slabsi...
licze na 3pkt - ale pewne 3pkt wreszcie, a nie wymeczone!
|
A my jeszcze lepsi (w porownaniu z poprzednim meczem z nimi)

Ta liga jest tak poryta, ze kazdy wynik jest mozliwy od np. 3-1 dla ŁKS dzieki naszej wspanialej obronie po 3-0 dla nas dzieki ich wspanialej obronie i naszych kilku indywidualnosciach (Biton, Iliev, Genkov itp).
Zrozummy, ze w tej lidze nie ma dla nas latwych meczow i latwych punktow. Te czasy sie juz skonczyly gdzie przed meczem zastanawialismy sie ile bramek wpadnie dla Wisly. Dzis realia sa takie, ze kazde zwyciestwo na wyjezdzie jest cenne i kazde trzeba wyszarpac.
Biorac pod uwage nasza forme, nasz szpital i fakt, ze ŁKS wygral derby (a wiec morale maja bardzo wysokie, pal licho w jakim stylu wygrali) to czeka nas ciezka przeprawa tym bardziej, ze do Łodzi przyjezdza MP wiec ełkaesiacy zepna sie dodatkowo.
Po cichu licze, ze ten mecz nam sie ulozy i ze szybko strzelimy bramke co powinno ulatwic nam gre. Ale i o to bedzie ciezko bo jak wiemy my na boisko wychodzimy gdzies tak w 20 minucie meczu...