Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.10.2011, 12:35
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ostatnio pojechalismy ich 0-4, teraz sa jeszcze slabsi...
licze na 3pkt - ale pewne 3pkt wreszcie, a nie wymeczone!
A my jeszcze lepsi (w porownaniu z poprzednim meczem z nimi) Ta liga jest tak poryta, ze kazdy wynik jest mozliwy od np. 3-1 dla ŁKS dzieki naszej wspanialej obronie po 3-0 dla nas dzieki ich wspanialej obronie i naszych kilku indywidualnosciach (Biton, Iliev, Genkov itp).

Zrozummy, ze w tej lidze nie ma dla nas latwych meczow i latwych punktow. Te czasy sie juz skonczyly gdzie przed meczem zastanawialismy sie ile bramek wpadnie dla Wisly. Dzis realia sa takie, ze kazde zwyciestwo na wyjezdzie jest cenne i kazde trzeba wyszarpac.

Biorac pod uwage nasza forme, nasz szpital i fakt, ze ŁKS wygral derby (a wiec morale maja bardzo wysokie, pal licho w jakim stylu wygrali) to czeka nas ciezka przeprawa tym bardziej, ze do Łodzi przyjezdza MP wiec ełkaesiacy zepna sie dodatkowo.
Po cichu licze, ze ten mecz nam sie ulozy i ze szybko strzelimy bramke co powinno ulatwic nam gre. Ale i o to bedzie ciezko bo jak wiemy my na boisko wychodzimy gdzies tak w 20 minucie meczu...
Odpowiedz cytując