Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23992
Stary 18.10.2011, 12:24
Dzięki panowie, czyli wszystko co za Alejami idąc od Karmelickiej to już można parkować bez obaw że ujrzę karteczkę z mandatem za brak uiszczenia opłaty ?

Kaan, przyda się dzięki !
Ostatnio edytowane przez tomo : 18.10.2011 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując