Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.10.2011, 11:59
Mecz ciezki bo LKS jak kazda druzyna tej mendy probierza nastawi sie na lamanie nóg. Labedzki, Klepczarek, Kaszczelan.
Oraz Szalachowski i Saganowski moga byc troche za szybcy dla naszych obroncow.

Mam jednak gleboka nadzieje ze wygramy.
Zapewne 1:0
Zapewne Biton.
Zapewne w 2. polowie.



PS Gramy z nimi w Belchatowie czy na bazarze przy Lodz Kaliska ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując