|
Mecz ciezki bo LKS jak kazda druzyna tej mendy probierza nastawi sie na lamanie nóg. Labedzki, Klepczarek, Kaszczelan.
Oraz Szalachowski i Saganowski moga byc troche za szybcy dla naszych obroncow.
Mam jednak gleboka nadzieje ze wygramy.
Zapewne 1:0
Zapewne Biton.
Zapewne w 2. polowie.
PS Gramy z nimi w Belchatowie czy na bazarze przy Lodz Kaliska ?
|