HanysKce napisał(a):

Proponuję ostro wygwizdać Maora na najbliższym meczu z Fulham, aby zrozumiał, że nie jest "świętą krową" w tym klubie. Kolesiowi ewidentnie ostatnio odpierdziela, że szok. Trzeba go sprowadzić na ziemie i niech gra, a nie gwiazdoruje (unika gry!)
Wieje Kalu Uche II
|
Pytanie do ciebie: na jakiej trybunie zasiadasz?
Bo jeśli na C, to aż dziw. Ostatnio była jazda po "piknikach", bo Małego wygwizdali, a teraz mamy wszyscy gwizdać na Maora?

Jak ci się nie podoba Melikson to po prostu nie skanduj jego nazwiska.
Od początku miałam duży dystans do Izraelczyka i jakoś teraz na chłodno to wszystko przyjmuje.
Pewnie, że dobrze gra, jak NA POLSKIE WARUNKI, ale jest kilku zawodników, których bardziej cenię. Choćby i z obcokrajowców, taki Genkov. Przynajmniej fochów nie stroi.
Z resztą, mam nadzieję, że po ostatnim meczu już tak zostanie (dzięki gniazdowym), że jeśli już będziemy skandować czyjeś nazwisko to będzie to Sobol czy Mały, albo ktoś kto naprawdę na to zasługuje !
EDIT: @7 kotów-> hahah
PS. Pamiętam jak Mały kiedyś skakał na ogrodzenie za bramką po golu w derbach. Taka przestroga dla niego na przyszłość, jakby mu się jeszcze zachciało kiedyś:
http://www.youtube.com/watch?v=qRzHu4heNiU&feature=player_embedded#!
Auć!
