rafal777 napisał(a):

|
Tak się zastanawiam po co zakładać nowe tematy o meczach ligowych? Nie lepiej zacząć założyć temat "mecze w lidze"? W każdym temacie pierwsze kilka stron to teksty w stylu "ciężki mecz", "trudny rywal" i motyw przewodni "na Wisłę zawsze się spinają".
|
teraz trendy jest:
"obojętnie w jakim stylu, byle by wygrać" "obojetne jak, 3pkt muszą być"
Prześledz - w każdym temacie taki tekst jest, oczywiście w tym też już jest
Co z tego ze gramy z timem którego najlepsi(!) zawodnicy nie załapali by sie u nas nawet na ławke. Rozumiecie? Najlepsi ich gracze nie załapali by się do naszej 18stki meczowej (!)
edit
a TU TEN POSTY
arti napisał(a):

Wygrajmy w byle jakim stosunku i stylu amen
|