Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.10.2011, 11:52
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam po co zakładać nowe tematy o meczach ligowych? Nie lepiej zacząć założyć temat "mecze w lidze"? W każdym temacie pierwsze kilka stron to teksty w stylu "ciężki mecz", "trudny rywal" i motyw przewodni "na Wisłę zawsze się spinają".

teraz trendy jest:

"obojętnie w jakim stylu, byle by wygrać" "obojetne jak, 3pkt muszą być"

Prześledz - w każdym temacie taki tekst jest, oczywiście w tym też już jest

Co z tego ze gramy z timem którego najlepsi(!) zawodnicy nie załapali by sie u nas nawet na ławke. Rozumiecie? Najlepsi ich gracze nie załapali by się do naszej 18stki meczowej (!)


edit

a TU TEN POSTY

arti napisał(a):Wyświetl post
Wygrajmy w byle jakim stosunku i stylu amen
Odpowiedz cytując