|
Tak się zastanawiam po co zakładać nowe tematy o meczach ligowych? Nie lepiej zacząć założyć temat "mecze w lidze"? W każdym temacie pierwsze kilka stron to teksty w stylu "ciężki mecz", "trudny rywal" i motyw przewodni "na Wisłę zawsze się spinają". Kazdy powtarza to samo co kolejkę. Mecz tez będzie wyglądal tak samo jak co kolejkę. My się obudzimy w 20 minucie, z niedowierzania że LKS nas ciśnie pare osób poniesie na forum i dostanie bana. Polowa skończy sie 0:0. W drugiej jeden gol dla nas albo ŁKS i po meczu. Potem kilka stron o zwolnieniu Maaskanta, FraMat napisze, że widzi styl, kilku przywoła Skorżę, że za jego czasow jednak takiej lipy nie było, kolejni widząć, że w Legii asystował Żyro potną się bo nie ma u nas młodych Polaków. Grupka zapaleńców wrzuci linki do nieprzychylnego nam weszło jak to znów nas obrażają i... ktoś założy nowy temat i znów to samo...
Co do meczu obstawiam 1 gol ale nie wiem dla kogo.
P.S. jakiś taki wkur***y jestem i stąd ten tekst....
|