Proponuję ostro wygwizdać Maora na najbliższym meczu z Fulham, aby zrozumiał, że nie jest "świętą krową" w tym klubie. Kolesiowi ewidentnie ostatnio odpierdziela, że szok. Trzeba go sprowadzić na ziemie i niech gra, a nie gwiazdoruje (unika gry!)
Wieje Kalu Uche II
