Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.10.2011, 11:28
4-0 ostatnio akurat teraz nie ma żadnego znaczenia
Jak w czwartek dostaniemy baty + nasze grajki co 3 dni grac nie umieja to w ndz moga byc meczarnie.
Każdy juz widzi,ze jestesmy w kryzysie a do tego gramy na wyjezdzie.
Optymistycznie 2-1 dla nas,remis tez mnie nie zdziwi
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując