|
4-0 ostatnio akurat teraz nie ma żadnego znaczenia
Jak w czwartek dostaniemy baty + nasze grajki co 3 dni grac nie umieja to w ndz moga byc meczarnie.
Każdy juz widzi,ze jestesmy w kryzysie a do tego gramy na wyjezdzie.
Optymistycznie 2-1 dla nas,remis tez mnie nie zdziwi
|