|
Tyle, że wyżywali się w czasowych okolicach meczu. Dajemy shoutboks przynajmniej na 48 godzin na jeden mecz. To bardzo dużo. 24 godziny przed meczem i przynajmniej 12 godzin po nim (a częściej około 20) emocje są na tyle małe, że nie ma usprawiedliwienia za pokemońskie wpisy w temacie.
Błaszczu_WIŚLAK: Nie potrzebuję rzecznika.
|