JrQ- napisał(a):

ostatnio pojechalismy ich 0-4, teraz sa jeszcze slabsi...
licze na 3pkt - ale pewne 3pkt wreszcie, a nie wymeczone!
|
Byłem - widziałem.
Ale wtedy była inna sytuacja - wiosna, ze 3 kolejki do końca, nam to zwycięstwo było bardzo potrzebne bo szliśmy na mistrza, a oni syci - pewni utrzymania (po czym ich wywalili z ligi).
Był Paweł, Mały, Marcelo i Głowa z tyłu.