Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.10.2011, 10:47
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ostatnio pojechalismy ich 0-4, teraz sa jeszcze slabsi...
licze na 3pkt - ale pewne 3pkt wreszcie, a nie wymeczone!
Byłem - widziałem.
Ale wtedy była inna sytuacja - wiosna, ze 3 kolejki do końca, nam to zwycięstwo było bardzo potrzebne bo szliśmy na mistrza, a oni syci - pewni utrzymania (po czym ich wywalili z ligi).
Był Paweł, Mały, Marcelo i Głowa z tyłu.
Odpowiedz cytując