Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 18.10.2011, 10:41
Dobrze by było zagrać z Genkowem i Bitonem w podstawowym, no i Garguła również w podstawowym
pykniemy ich 3-0 bez problemu
pozdro
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując