Temat
:
[11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień
Offline
#
17
18.10.2011, 10:41
Dobrze by było zagrać z Genkowem i Bitonem w podstawowym, no i Garguła również w podstawowym
pykniemy ich 3-0 bez problemu
pozdro
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Lizak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lizak
Znajdź inne posty napisane przez Lizak