Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 18.10.2011, 10:33
Oczywiście nawet naszego rezerwowego składu nie wymienił bym na podstawowy skład ŁKSu, taki o to potencjał ma nasz rywal z Łodzi.
Niestety my znów zagramy taktyką Maaskanta - czyli bez taktyki, na udo "albo sie udo albo sie nie udo".




No ale... oby 3 pkt.
Odpowiedz cytując