|
Oczywiście nawet naszego rezerwowego składu nie wymienił bym na podstawowy skład ŁKSu, taki o to potencjał ma nasz rywal z Łodzi.
Niestety my znów zagramy taktyką Maaskanta - czyli bez taktyki, na udo "albo sie udo albo sie nie udo".
No ale... oby 3 pkt.
|