Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 18.10.2011, 10:22
Ogary poszły w las.. W ogólnopolskich mediach nagonka na Wisełkę na całego. Sędziowie, obcokrajowcy, gradobicie, koklusz i wszelkie plagi egipskie to wina Wisły.
Odpowiedz cytując