Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15037
Stary 18.10.2011, 10:06
Ktoś się orientuje, czy ten...jak go tam...na "M" grał u nas i zniknął przeszło miesiąc temu w niewyjaśnionych okolicznościach. A wiem! Maor Melikson zaszczyci nas swą obecnością w kadrze zespołu na dzisiejszy mecz? Czy może wciąż szuka swojego lekarza w górach/na pustni/tybetańskim klasztorze?
Odpowiedz cytując