Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8252
Stary 18.10.2011, 10:02
Roberto zastosuje ultra-ofensywną taktykę z Lameyem, Wilkiem, Nunezem, Jaliensem...Efekt murowany(znaczy się bramka). Każdy wynik niższy niż 3 gole w naszej bramce będzie sukcesem. Niestety gramy dziadostwo, trener mocny jest tylko w gadce...i ogrywa swoich zimków.

Fajnie by było zobaczyć w 1 składzie Bitona, Gnekova, Gargułe, Wilka, Jirsaka, Iliewa, Marco...Reszta w zasadzie bez wyboru.

Serce zawsze wierzy i zawsze za Wisłą, ale rozum, coż...z natury pesymista.
Odpowiedz cytując