|
Roberto zastosuje ultra-ofensywną taktykę z Lameyem, Wilkiem, Nunezem, Jaliensem...Efekt murowany(znaczy się bramka). Każdy wynik niższy niż 3 gole w naszej bramce będzie sukcesem. Niestety gramy dziadostwo, trener mocny jest tylko w gadce...i ogrywa swoich zimków.
Fajnie by było zobaczyć w 1 składzie Bitona, Gnekova, Gargułe, Wilka, Jirsaka, Iliewa, Marco...Reszta w zasadzie bez wyboru.
Serce zawsze wierzy i zawsze za Wisłą, ale rozum, coż...z natury pesymista.
|