A czy on narzeka na nich, że są na mieście? Nie, podaje informacje, że byli w Bonarce. Popatrz na temat.
Weszło chciało znowu obrazić Wisłę, po chwili jednak artykuł skasowany. Dla niewiedzących - zdjęcie z meczu z Odense, na górze jako zapowiedź meczu z Fulham wynik tego meczu 0-0 i nagłówek to cytat Pareiki coś w stylu "To nasz największy sukces". Komentarz weszło "Patrząc na ostatnie wyniki Wisły w europejskich pucharach to na pewno sukces". Cytat Pareiki dotyczy oczywiście kadry Estonii
