Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15036
Stary 18.10.2011, 10:00
A czy on narzeka na nich, że są na mieście? Nie, podaje informacje, że byli w Bonarce. Popatrz na temat.

Weszło chciało znowu obrazić Wisłę, po chwili jednak artykuł skasowany. Dla niewiedzących - zdjęcie z meczu z Odense, na górze jako zapowiedź meczu z Fulham wynik tego meczu 0-0 i nagłówek to cytat Pareiki coś w stylu "To nasz największy sukces". Komentarz weszło "Patrząc na ostatnie wyniki Wisły w europejskich pucharach to na pewno sukces". Cytat Pareiki dotyczy oczywiście kadry Estonii
Odpowiedz cytując