Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6313
Stary 18.10.2011, 09:58
Ja to nawet Lameya i Jaliensa przeboleje pod warunkiem że Stan i Robert ściągną kogoś z Holandii lub Niemiec kto będzie specjalistą wysokiej klasy od przygotowania fizycznego ,bo to że Wisła nie jest dobrze przygotowana pod tym względem to wiadomo od dawna..

Co do "spisku" Warszawy czy też polskiej myśli szkoleniowej..Zgadzam się w zupełności. Przecież od dawna widać jak ich (od Piechniczka począwszy) "grzeją" zagraniczni trenerzy. A co do mediów, tak jak ktoś napisał: wszystko się mieści w Warszawie. C+ przecież jest prolegijny ze Smokowskim i Twarowskim z Naszej Legii, Kołtoń i jego PS również.. Teraz taki przykład trochę może śmieszny ale zauważyliście na meczach wyjazdowych Legii jak rozstawiają mikrofony blisko trybuny przyjezdnych? Przecież na każdym ich meczu są oni głośniejsi niż gospodarze w co chyba każdy wątpi..
Ostatnio edytowane przez Mixu : 18.10.2011 o godz. 10:09.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując