Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
keity
Junior Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków - NH
Offline
#
7135
18.10.2011, 09:44
Mam do sprzedania bilet na mecz Wisła- Fulham, sektor E16 , wygrałam bilet w konkursie ale mam już kupiony na inny sektor, dane do biletu mam dopiero wysłać, cena do uzgodnienia
keity
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keity
Znajdź inne posty napisane przez keity