jerry.lii.lewis napisał(a):

|
No tak, jeszcze tylko trzeba znaleźć agentów CIA i MOSAD, którzy przelewają krew żeby tylko Wiśle gorzej było. No i żeby Polak był u nas trenerem. To się nazywa mania prześladowcza.
|
ja tam też w przypadek nie wierze... utwierdza mnie w tym np to:
http://www.fakt.pl/Chce-wziac-Wisle-...,132946,1.html
Piechniczkom i Engelom solą w oku obcokrajowiec u koryta z którego czerpać by mógł jeden z nich.... Co nie zmienia faktu że ostatnio nasz trener ma słabszy okres i atakować go łatwiej....