Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6312
Stary 18.10.2011, 09:28
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
No tak, jeszcze tylko trzeba znaleźć agentów CIA i MOSAD, którzy przelewają krew żeby tylko Wiśle gorzej było. No i żeby Polak był u nas trenerem. To się nazywa mania prześladowcza.
ja tam też w przypadek nie wierze... utwierdza mnie w tym np to:

http://www.fakt.pl/Chce-wziac-Wisle-...,132946,1.html

Piechniczkom i Engelom solą w oku obcokrajowiec u koryta z którego czerpać by mógł jeden z nich.... Co nie zmienia faktu że ostatnio nasz trener ma słabszy okres i atakować go łatwiej....
Odpowiedz cytując