Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15035
Stary 18.10.2011, 09:17
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hah

Kolejny odcinek pt "widziani w Bonarce"

wczoraj mialem troche wolnego ,i po godzinnym rajdzie przez Bonarke zobaczylem Ilieva z dziecmi ,Zurawskiego z zona/nazeczona, wesolego Jovanica

takze jak szukac gdzies naszych pilkarzy to w niedziele do Bonarki marsz !
czy wizyta w CH w wolnej chwili to jakis obciach? jak byś ich zobaczył w teatrze poczułbyś się lepiej?
Odpowiedz cytując