Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
15035
18.10.2011, 09:17
Wojtas
napisał(a):
Hah
Kolejny odcinek pt "widziani w Bonarce"
wczoraj mialem troche wolnego ,i po godzinnym rajdzie przez Bonarke zobaczylem Ilieva z dziecmi ,Zurawskiego z zona/nazeczona, wesolego Jovanica
takze jak szukac gdzies naszych pilkarzy to w niedziele do Bonarki marsz !
czy wizyta w CH w wolnej chwili to jakis obciach? jak byś ich zobaczył w teatrze poczułbyś się lepiej?
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek