Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23989
Stary 18.10.2011, 09:10
W godzinach od 17:30 do 20 potrzebuję zaparkować samochód w centrum miasta, dokładnie w okolicach Karmelickiej. Gdzie w okolicy nie wezmą ode mnie opłat za parkowanie ?
Odpowiedz cytując