Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8250
Stary 18.10.2011, 08:14
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Jakby Wasi wyszli na pełnej ....ie jak nasi na Spartak to remis jest do wyciągnięcia. Pod warunkiem, że w ciągu tych 5-10 minut padnie gol.
W Holandii strzelili i zbyt wiele to nie dało. Żeby strzelić na początku a potem liczyć na to, że korzystny wynik jakoś się dowiezie to trzeba coś bronić. Jaka jest nasza obrona każdy widzi, poza tym generalnie ta drużyna bronić nie potrafi, bo to przecież nie tylko wina obrońców, że przeciwnicy tak łatwo są pod naszym polem karnym.

Może jednak w związku z tym, że wszyscy spodziewają się masakry, wyjdzie nam dobry mecz. Jeżeli będzie kolejna kompromitacja to na Twente będzie pewnie z 10 tys kibiców.
:/
Odpowiedz cytując