0 22 napisał(a):

|
Jakby Wasi wyszli na pełnej ....ie jak nasi na Spartak to remis jest do wyciągnięcia. Pod warunkiem, że w ciągu tych 5-10 minut padnie gol.
|
W Holandii strzelili i zbyt wiele to nie dało. Żeby strzelić na początku a potem liczyć na to, że korzystny wynik jakoś się dowiezie to trzeba coś bronić. Jaka jest nasza obrona każdy widzi, poza tym generalnie ta drużyna bronić nie potrafi, bo to przecież nie tylko wina obrońców, że przeciwnicy tak łatwo są pod naszym polem karnym.
Może jednak w związku z tym, że wszyscy spodziewają się masakry, wyjdzie nam dobry mecz. Jeżeli będzie kolejna kompromitacja to na Twente będzie pewnie z 10 tys kibiców.