Flamengista, przecież w tym roku po 10 kolejkach do realnych konkurentów do spadku (ŁKS i Podbeskidzie) tracą 6 i 7 punktów.
Sytuacje mają praktycznie taką samą jak w tamtym roku, wydaje mi się nawet że gorszą, bo przecież Bełchatów z Kosowskim, Nowakiem i resztą, Zagłębie z reprezentantem Polski (

), Sernasem i resztą zaczną w końcu grać i punktować, a Podbeskidzie i ŁKS chyba już nie będą dostawać wyników typu 5-0 i wydaja mi sie być w tym momencie lepsze piłkarsko niż Arka i Polonia Bytom rok temu.