Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19946
Stary 18.10.2011, 08:02
W dniu otwartym wydawało mi się że szatnia Wisły jest taka brudna i nikt tam nie przybywał, to samo dotyczy pryszniców. Widocznie to była pokazówka na potrzeby "czarnego luda".
Odpowiedz cytując