Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17019
Stary 18.10.2011, 07:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja już jestem zmęczony tym robieniem sobie co roku nadziei. Jak będzie trzeba, to Podbeskidzie albo ŁKS nie dostanie licencji a szmaty Filipiaka otrzymają amnestię.
Fakt, w zeszłym roku zostali przez wszystkich pogrzebani, a tymczasem utrzymali się w zasadzie bezstresowo.

Chciałem jednak zwrócić uwagę, że mimo ich dramatycznej gry i wyników inni też dołują, więc strata do bezpiecznych miejsc nie jest duża. W zeszłym sezonie po 10 kolejkach mieli tylko 4 punkty, tracąc 3 do przedostatniego Śląska i 5 do 3 od końca Amiki. Ale do realnych konkurentów (jak się potem okazało) do spadku - Arki i Polonii Bytom - tracili odpowiednio aż 6 i 8 punktów.

W zeszłym roku ich sytuacja była tragiczna, praktycznie beznadziejna. Obecna jest tylko zła.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując