0 22 napisał(a):

|
Jakby Wasi wyszli na pełnej ....ie jak nasi na Spartak to remis jest do wyciągnięcia. Pod warunkiem, że w ciągu tych 5-10 minut padnie gol.
|
Nasi zaczynają mecze w takim letargu, że dopiero po 15min orientują się, że są na boisku..więc odpada.