Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8249
Stary 18.10.2011, 07:16
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Jakby Wasi wyszli na pełnej ....ie jak nasi na Spartak to remis jest do wyciągnięcia. Pod warunkiem, że w ciągu tych 5-10 minut padnie gol.
Nasi zaczynają mecze w takim letargu, że dopiero po 15min orientują się, że są na boisku..więc odpada.
Odpowiedz cytując