Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8248
Stary 18.10.2011, 00:14
Wygrywamy i liczymy się w walce o awans
Gdyby nie te kontuzje to liczył bym na punkcik a tak to trza się spodziewać najgorszego, choć tak po cichu liczę na zacięty mecz, mam nadzieję że do 90 tej a nie tak jak było w Holandii, 60 minuty
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując