Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 17.10.2011, 23:57
Aleks napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy nie rozumieją jednej rzeczy.

Gol na 1:1 trochę zmienił oblicze meczu. I dlatego tak się potoczył i kolejne bramki wpadły dla Wisły. Ale na 0:1 to Jagiellonia prowadziła grę, stwarzając groźne kontrataki a Wisła nie mogła zbytnio się przebić z jakąś groźną akcją.
Ale żartujesz z tą wypowiedzią, prawda? Jagiellonia prowadziła grę po strzeleniu Wiśle gola? Może i Frankowski miał okazję ale to jednak Wisła cisnęła i stąd sie wziął rzut rożny i kilka innych akcji wcześniej
Odpowiedz cytując