wolfy napisał(a):

Najbardziej przeraża mnie, jak mniej lotni kibice dają się wciągać w gierki prasowe mające zachować status quo u trenerskiego żłobu.
Powodzenia.
P.S. Jak dla mnie Maaskant może mówić, że to kosmici nam bramkę sprezentowali: jeżeli uważa że to pomoże drużynie. W razie konieczności jestem gotów zaświadczyć, że tych kosmitów widziałem (choć w nich nie wierzę).
|
No tak, jeszcze tylko trzeba znaleźć agentów CIA i MOSAD, którzy przelewają krew żeby tylko Wiśle gorzej było. No i żeby Polak był u nas trenerem. To się nazywa mania prześladowcza.
Co do pomagania drużynie to Maaskant sięga poziomem niejakiego "erudyty" Małeckiego z ostatnich wypowiedzi. Obaj pomagają Wiśle. Taki przewrotny plan -> pomoc przez kompromitację
Co do Maaskanta - powinien zostać i spokojnie pracować przynajmniej do czasu, aż będziemy mogli zatrudnić kogoś zdecydowanie lepszego, a konferencje prasowe odbywać z tajemniczym uśmiechem na ustach podczas wypowiedzi kogoś rozsądniejszego - Czarek Wilk ładnie gada
