Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6310
Stary 17.10.2011, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej przeraża mnie, jak mniej lotni kibice dają się wciągać w gierki prasowe mające zachować status quo u trenerskiego żłobu.

Powodzenia.

P.S. Jak dla mnie Maaskant może mówić, że to kosmici nam bramkę sprezentowali: jeżeli uważa że to pomoże drużynie. W razie konieczności jestem gotów zaświadczyć, że tych kosmitów widziałem (choć w nich nie wierzę).
No tak, jeszcze tylko trzeba znaleźć agentów CIA i MOSAD, którzy przelewają krew żeby tylko Wiśle gorzej było. No i żeby Polak był u nas trenerem. To się nazywa mania prześladowcza.
Co do pomagania drużynie to Maaskant sięga poziomem niejakiego "erudyty" Małeckiego z ostatnich wypowiedzi. Obaj pomagają Wiśle. Taki przewrotny plan -> pomoc przez kompromitację

Co do Maaskanta - powinien zostać i spokojnie pracować przynajmniej do czasu, aż będziemy mogli zatrudnić kogoś zdecydowanie lepszego, a konferencje prasowe odbywać z tajemniczym uśmiechem na ustach podczas wypowiedzi kogoś rozsądniejszego - Czarek Wilk ładnie gada
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 17.10.2011 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując