flamengista napisał(a):

|
No to Pasy tracą już 3 pkt do miejsca dającego utrzymanie. Nadal to jednak jeden wygrany mecz.
|
Ja już jestem zmęczony tym robieniem sobie co roku nadziei. Jak będzie trzeba, to Podbeskidzie albo ŁKS nie dostanie licencji a szmaty Filipiaka otrzymają amnestię.