Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6309
Stary 17.10.2011, 21:33
Jasny gwint... w wielu sprawach nie zgadzam się z wolfym, ale to jest ta, w której ma on 100% słuszność. Polska myśl szkoleniowa próbuje dostac się do żłobu w Wisle, a wy ją w tym popieracie takim krytykowaniem trenera.
Zareczam wam, ze gdyby Maaskant nie wypowiadał się tak na konferencjach, to przyczepiliby sie do jego roweru i do żony.
Teraz jest dobry moment do wyrzucania Maaskanta z siodła, bo nie broni się super dobrą grą drużyny i samymi sukcesami. Od wiosny, kiedy mistrzostwo dla Wisły zbliżało się wielkimi krokami, chamscy krytykanci siedzieli cicho, bo wiedzieli, że osiagnięty wynik sportowy nie pozwoli nikomu nawet pochylić się nad rzucanymi kalumniami, czy wyszukiwanymi słabymi stronami. Teraz nadszedł dołek więc tym bardziej mnozą się ataki. Nie dla dobra Wisły, ale dla korzyści polskiej myśli szkoleniowej i mozliwości dojenia z Cupiała kasy poprzez ukladziki w ekstraklasie z nowym wielkim treneiro na Reymonta.
Podobnie było z Petrescu. Kiedy nie szło, zaczęto wyszukiwac i wyolbrzymiać różne śmieszne sytuacje, ktore w innym klubie przesłyby bez echa. Petrescu miał pecha, że w drużynie miał wiekszość Polaków, którzy go nie bronili. Maaskant na szczęście ma bardziej międzynarodowy skład, ktory stoi za nim murem.
Wszyscy śmiali się z Petrescu jak to oskarza polskich sędziów, polskich działaczy, polski system szkolenia i trenerów (o czym wspomniał wolfy). A to forum jechało wtedy równo po Petrescu bardziej doceniając to, co twierdził Wdowczyk niż to, co twierdził trener Wisły.
Dzisiaj jest podobnie. Robi się z Maaskanta wariata i nieudacznika.
Kiedy doczekam się czasów, że kibice Wisły, wbrew wszystkiemu, na dobre i na złe, będą z tym, kto jak i oni chce dobra Wisły?
Może Maaskant nie jest najlepszym trenerem jaki mógł się trafić Wiśle, ale wolę go po stokroć niż jakiegokolwiek Polaka skażonego polską myślą szkoleniową i układami trenerskiej karuzeli w Polsce.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 17.10.2011 o godz. 21:35.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując