Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14742
Stary 17.10.2011, 20:48
Nie, jednak nie pogadamy bo caly czas zamiast rozmawiac to gdybasz (ktos moglby), uciekasz od sedna sprawy rozczulajac sie nad nic nie znaczacym gazeta.pl oraz "wydajecisie" (np. ze cos kogos ubodlo(?) lub ze cos udowadniasz vel spuszczasz w sraczu) no i w ten sposob probujesz rozmawiac. Zestawiajac fakty z tym co cisewydaje, no sory ale tak naprawde sie nie da pomimo szczerych checi bo jak? Mam polemizowac z tym co sie komus wydaje?
Porownanie poziomu "jazdy na recznym" i "spuszczania w sraczu" do linkowania z filmikiem z prawdziwych wydarzen to jakies kuriozum na ktore wlasciwie brak mi slow. Chyba ze chodzilo Ci o to ze ow rzucajacy figurka i twoje jazdy na recznym reprezentuja ten sam poziom, coz nie mi to oceniac no ale skoro sam to sugerujesz to nie wypada mi sie spierac.
Tak czy owak, milego wieczoru chlopaku i nie cisnieniuj sie tak o jakies glupie mapki
WISŁA PANY !!