Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6302
Stary 17.10.2011, 20:07
Ze zdumieniem kiedyś przeczytałem, że Maaskant w jakimś holenderskim klubie dostał zakaz wypowiadania się w mediach. Teraz chyba już wiem dlaczego. Jeśli ma takie bzdury opowiadać to jestem za tym aby w Polsce również nie zabierał głosu w mediach. Po ostatnich wypowiedziach jest taka jazda po nim (słuszna!), że to kompromituje już nie tylko Pana trenera ale cały klub, piłkarzy i kibiców. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem oficjalnie przerażony jakie głupoty nasz trener opowiada....
Odpowiedz cytując