Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.10.2011, 20:05
Oldpara nie przesadzasz? Jakie 30% ? 30% to conajwyżej ma ŁKS na urwanie punktów, choć to i tak przesada. Ludzie co się z wami dzieje... Gra Wisły wygląda mocno przeciętnie, ale bez przesady z tym pesymizmem.
Odpowiedz cytując