Temat
:
[11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
13
17.10.2011, 20:05
Oldpara nie przesadzasz? Jakie 30% ? 30% to conajwyżej ma ŁKS na urwanie punktów, choć to i tak przesada. Ludzie co się z wami dzieje... Gra Wisły wygląda mocno przeciętnie, ale bez przesady z tym pesymizmem.
Kulawik88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kulawik88
Znajdź inne posty napisane przez Kulawik88