Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7134
Stary 17.10.2011, 19:57
Dzięki. Bede jechal o 13, bo o tej koncze zajecia na których musze byc, a wiec spokojnie powininem zdążyć. Tak o 18 max bede. O bilet się juz nie martwie, tylko kibicować.

Odpowiedz cytując