Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
Od: 05.2008
Offline
#
7134
17.10.2011, 19:57
Dzięki. Bede jechal o 13, bo o tej koncze zajecia na których musze byc, a wiec spokojnie powininem zdążyć. Tak o 18 max bede. O bilet się juz nie martwie, tylko kibicować.
kelmaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kelmaj
Znajdź inne posty napisane przez kelmaj