Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.10.2011, 19:51
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Mecz w Łodzi. Nie u nas. Literówka sie wkradła
W tym meczu jedynie co mnie interesuje to 3 punkty i dobra gra!
Tylko Wisła
Gdzie ta literówka, bo czytam piąty raz i nie widzę


Jak dla mnie mecz z tych ciężkich, też skłaniam się do tezy, że wynik tego meczu zależeć będzie w znacznym stopniu od tego jak zaprezentujemy się w czwartek. Czeka nas ciężka przeprawa i tak.

ŁKS pod wodzą Probierza, zaczął gromadzić punkty, na pewno się nie położą, wręcz przeciwnie, mają w składzie indywidualności, które mogą pomóc wygrać im ten mecz Mięciel, Saganowski czy Szałachowski.
Na nich trzeba zwrócić szczególną uwagę i to zadanie dla naszej ''obrony''... Liczę, że zagra już Marko Jovanović.

Zastanawiający jest fakt, że Wisła nie prezentuje jakiegoś super stylu ( czy w ogóle jakiś prezentuje to wątek na inny temat) a zajmujemy 5 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera... Czyli jesteśmy w czołówce.

Ciekawi mnie również, czy Robert Maaskant wróci do wariantu z Genkovem w roli jedynego napastnika, czy postawi jednak na Bitona.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując