Marcin_fan napisał(a):

Mecz w Łodzi. Nie u nas. Literówka sie wkradła 
W tym meczu jedynie co mnie interesuje to 3 punkty i dobra gra!
Tylko Wisła
|
Gdzie ta literówka, bo czytam piąty raz i nie widzę
Jak dla mnie mecz z tych ciężkich, też skłaniam się do tezy, że wynik tego meczu zależeć będzie w znacznym stopniu od tego jak zaprezentujemy się w czwartek. Czeka nas ciężka przeprawa i tak.
ŁKS pod wodzą Probierza, zaczął gromadzić punkty, na pewno się nie położą, wręcz przeciwnie, mają w składzie indywidualności, które mogą pomóc wygrać im ten mecz Mięciel, Saganowski czy Szałachowski.
Na nich trzeba zwrócić szczególną uwagę i to zadanie dla naszej ''obrony''... Liczę, że zagra już Marko Jovanović.
Zastanawiający jest fakt, że Wisła nie prezentuje jakiegoś super stylu ( czy w ogóle jakiś prezentuje to wątek na inny temat) a zajmujemy 5 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera... Czyli jesteśmy w czołówce.
Ciekawi mnie również, czy Robert Maaskant wróci do wariantu z Genkovem w roli jedynego napastnika, czy postawi jednak na Bitona.