|
Proszę Was. Oglądaliście derby? Przecież to była padaka a nie piłka nożna. Wstyd mi, że takie mecze są puszczane w świat. Jak im nie zasadzimy paru bram na otrzeźwienie, to jesteśmy banda frajerów. Mistrz jedzie na beniaminka i sranie w gacie. Wiem, że jesteśmy słabi, że nie ma mózgu drużyny, ale nie patrzmy na wszystko zaraz przez szare okulary... Oni trzech celnych podań nie wymienią. Dośrodkowanie weszło chyba jedno na cały mecz. Aż tak żenująco my znów nie gramy...
|